Wczytuję dane...
Biustonosz 95C

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Dobrze dobrany biustonosz gwarantuje wygodę oraz poczucie komfortu. Bez wątpienia ten podstawowy element bielizny jest nieodłącznym kompanem każdej kobiety. Biustonosze występują w przeróżnych wzorach i najrozmaitszych zestawieniach kolorystycznych.

W celu odpowiedniego dobrania tej części bielizny, trzeba obowiązkowo zmierzyć obwód pod piersiami. Dla przykładu, jeśli zakres wynosi od 93 do 97 centymetrów, wówczas najodpowiedniejszy będzie biustonosz w rozmiarze 95. Jeśli chodzi o typ miseczki jest on również bardzo ważny. W zakresie obliczenia tej wartości, trzeba zmierzyć obwód przez piersi. Warto zauważyć, iż różnica pomiędzy obwodem liczonym przez piersi a pod piersiami wskazuje na określony rozmiar miseczki.

Dla przykładu, jeśli wartość ta oscyluje na poziomie 16 - 18 centymetrów, wówczas ma się do czynienia z miseczką C. Z powyższego przykładu obliczony został rozmiar na biustonosz 95c. Dobór bielizny jest bardzo ważny dla każdej kobiety. Wyżej wymieniony przykład wskazujący na biustonosze w rozmiarze 95c pokazuje, z jaką łatwością każda kobieta może dobrać dla siebie indywidualnie bieliznę. Oprócz rozmiaru, kobieta może również wybierać spośród materiałów, z jakich projektowana jest ta ważna część bielizny. Modne i praktyczne są biustonosze koronkowe, bawełniane, z fiszbinami oraz te bez nich. Z pewnością bielizna koronkowa jest bardzo elegancka. Modele bawełniane, są niezastąpione na co dzień. Biustonosze z fiszbinami natomiast ładnie podtrzymują biust i utrzymują jego optymalny kształt. Z kolei bielizna pozbawiona fiszbin bardzo ładnie przylega do skóry, nie uwiera ona i nie drapie.

Modne i praktyczne są także biustonosze typu push up. Już wiele lat temu, tego rodzaju modele pojawiły się na rynku modowym i po dziś dzień cieszą się one niezwykłą popularnością. Uwydatniają one w sposób atrakcyjny, kobiece piękno, podnoszą one piersi i zwiększają optycznie ich rozmiar. Z całą pewnością można stwierdzić, iż pozwalają one poczuć się atrakcyjniejszą i bardziej pewną siebie.