Wczytuję dane...
Biustonosz 90F

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Biust można podkreślić na różne sposoby. Najważniejszym z nich jest dobór odpowiedniego biustonosza. Niezależnie od jego wyglądu, powinien być dopasowany pod względem rozmiaru. Biustonosz 90f będzie odpowiedni dla kobiet, które cieszą się większym biustem i posiadają obwód pod biustem do 95 cm. Kupując dobrze dobrany biustonosz, jego obwód powinien być zaokrąglony w dół. Dlatego kobiety mające pod biustem obwód do 95 cm, powinny patrzeć na biustonosz o obwodzie 90. Następnie zmierzyć obwód w biuście i dobrać odpowiednią miseczkę.

Oprócz prawidłowego rozmiaru warto zwrócić uwagę na dobór miseczki. Wyróżniamy różne typy i każdy z nich inaczej wpływa na wygląd biustu. Miseczka pełna, czyli tak zwany full-cup doskonale podtrzymuje piersi i nadaje im piękny wygląd. Doskonale sprawdza się na większym biuście, ponieważ w całości go zakrywa. Miseczka może być uszyta nawet z 5 części. Warto zadbać o to, aby biustonosze w rozmiarze 90f miały boczny panel zbierający przy pełnej miseczce. Wtedy ładnie zbierają piersi do środka, a miseczka zostaje nimi w pełni wypełniona. Popularnym modelem biustonosza jest model balkonetka. To biustonosz, którego linia brzegowa skrojona jest poziomo. Sprawia to, że piersi są bardzo ładnie wyeksponowane. Model balkonetki to model, który jest średnio zabudowany i nadaje się do ubierana na co dzień i do większych dekoltów. Kobiety, które chcą włożyć bluzkę lub sukienkę bez ramiączek, powinny kupić biustonosz w modelu bardotki. Nie posiada on ramiączek, ale jego obwód doskonale podtrzymuje biust.

Różne modele biustonoszów sprawiają, że każda kobieta, niezależnie od rozmiaru biustu, znajdzie odpowiedni stanik dla siebie i własnych potrzeb. Właściwie dobrany rozmiar oraz model sprawiają, że biust zostaje atrakcyjnie podkreślony i uwydatniony. Źle dobrany rozmiar i model biustonosza deformuje piersi i sprawia, że nie wyglądają one perfekcyjnie. Nieprawidłowo noszony biustonosz może się przyczynić również do dyskomfortu i odczuwaniu bólu. Dlatego warto zadbać o swoje piersi i nosić dobrze dobrane biustonosze.