Wczytuję dane...
Biustonosz 90D

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Biustonosz ściśle łączy się z kobiecą garderobą, jest uważany i postrzegany jako atrybut kobiecości. Biustonosz musi być bardzo dobrze dobrany, aby spełnić rolę drugiej skóry kobiety, jak również odciążyć kręgosłup w przypadku dużych rozmiarów piersi. Biustonosze mają zapewnić komfort kobiecie, podkreślić piękną linię dekoltu, a zarazem sprawić by kobieta czuła się pewnie i seksownie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli i rozmiarów biustonoszy. Biustonosze mogą być zarówno sportowe, balkonetki, bardotki, braletki, półbiustonosze, półusztywniane, specjalistyczne, push-up, fuul-cup, plunge oraz całkowicie usztywniane.

Biustonosz rozmiaru 90d przeznaczony jest dla kobiet, które mają wymiary: obwód biustu 108-110, natomiast obwód pod biustem 88-92, czyli dla Pań  noszących najczęściej rozmiar 44-46.

Biustonosze rozmiaru 90d dedykowane są kobietom o większych rozmiarach piersi dlatego tez powinny zawierać bardziej zabudowany obwód pasami, ponieważ to właśnie on jest dźwignią dla biustu. Konstrukcja powinna także być  zarówno wytrzymała ale też mniej elastyczna, co jest dodatkowym plusem, ponieważ biustonosz nie rozciągnie się po kilku praniach. Biustonosze 90d powinny być dobrze dopasowane do kształtu piersi, a dodatkowym plusem powinny być miękkie miseczki oraz szersze ramiączka. Najlepszymi modelami dla biustu w rozmiarze 90 d są biustonosze miękkie, półusztywniane, usztywniane oraz te modelu full-cup, czyli biustonosze mające mocno zabudowane miseczki. Niestety, wśród kobiet z dużym biustem panuje przekonanie, że biustonosze większych rozmiarów nie mogą być ładne. Podejście takie jest stereotypowe ponieważ wystarczy wejść na strony producentów oferujących biustonosze i zobaczyć jak szeroki asortyment jest dostępny w sprzedaży i jakie piękne i seksowne modele oferują producenci dla kobiet mających większy rozmiar biustu.

Dobór odpowiedniego biustonosza niestety sprawia kobietom pewna trudność, najlepszym rozwiązaniem jest pójście do sklepu z bielizną i poproszenie o pomoc brafiterkę, która dobierze nam odpowiedni rozmiar.