Wczytuję dane...
Biustonosz 85E

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Biustonosze, w zbliżonej formie jaką dzisiaj wszyscy znają, z miseczkami i na ramiączkach, pojawiły się oficjalnie w XIX wieku, jednak austriaccy archeolodzy potwierdzili, iż w 2008 roku na zamku w Tyrolu odnaleziono koronkowy biustonosz z miseczkami, datowany na XIV wiek.

Oznacza to, że już setki lat temu kobiety domagały się większego komfortu dla swojego ciała, a w szczególności dla swoich piersi. Wynalezienie biustonosza nie rozwiązało jednak wszystkich problemów od razu. Szacuje się, że na dzień dzisiejszy około ¾ kobiet nosi, źle dobrany biustonosz, narażając się tym samym na dyskomfort fizyczny i psychiczny.

Najczęstszym problemem jest zła ocena swojego rozmiaru spowodowana niewiedzą związaną z doborem biustonoszy. Całe szczęście wiedza na ten temat z roku na rok jest  coraz szersza, a brafitterki cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet. Panie posiadające obwód pod biustem w przedziale pomiędzy 83-87cm oraz miseczki o obwodzie pomiędzy 105-107cm powinny wybrać biustonosz 85E.

Jest on  wyjątkowo pomocny w zachowaniu odpowiedniego kształtu biustu w tym rozmiarze. Nie da się wymienić wszystkich zalet dobrze dobranego stanika, ale należałoby zacząć od poczucia komfortu oraz zadowolenia kobiety, dzięki prawidłowemu podtrzymywaniu biustu. Niewątpliwie zwiększa się również  samoocena użytkowniczek, zadowolonych dzięki dobrze dobranemu biustonoszowi 85E.

Dobór odpowiedniej bielizny jest szczególnie ważny przy rozmiarze  85E. Biustonosze te  są dostępne w najróżniejszych kategoriach bez znaczenia czy poszukiwany model ma być modelem sportowym czy usztywniającym, miękkim lub push-up-em, a może bardotką lub balkonetką . Każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, dopasowanego do jej stylu oraz poczucia wygody .

Dobrze dobrany biustonosz w rozmiarze 85E potrafi zdziałać naprawdę wiele,  piersi są wspaniale ułożone, zaokrąglone, ale i odpowiednio podtrzymane oraz chronione przed deformacją.  Niewątpliwą zaletą dobrze dopasowanej bielizny jest fakt, iż nadaje ona olśniewający wygląd nie tylko piersiom, ale również i całej figurze, dzięki czemu podkreślona jest cała kobieca sylwetka.