Wczytuję dane...
Biustonosz 85C

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Biustonosz - element należący do bielizny, który jest obowiązkowy w szafie każdej kobiety. Konieczne jest dobre dopasowanie rozmiaru oraz modelu do figury oraz okoliczności. Inny bowiem rodzaj można nosić na co dzień, zaś inny na specjalne okazje. Do zwykłych czynności przede wszystkim ma być wygodny, nie krepujący ruchów, natomiast np. do eleganckiej sukienki musi bardziej modelować biust oraz formować odpowiedni dla kobiety dekolt.

Biustonosz 85 C należy dobierać poprzez zmierzenie dwóch obwodów - pod biustem (od 83 do 85 centymetrów) oraz w najszerszym miejscu piersi (wymiary pomiędzy 101 a 103 centymetrów). Bardzo ważne by miarkę (idealny do tego celu jest metr krawiecki) trzymać dość blisko ciała, będąc na wydechu. Dzięki temu uzyskamy najbardziej właściwe dane. Zbyt luźny biustonosz odstaje od ciała, marszczy się i powoduje, że biust brzydko się układa. Natomiast nazbyt obcisły zniekształca piersi spłaszczając je, wbijając się boleśnie w skórę i tworząc nieestetyczne fałdy.

Biustonosz w rozmiarze 85 C jest uznawany za średni. Panie posiadające biust w tym wymiarze mogą wybierać w wielu różnych wzorach i kolorach dowolnego modelu. Można zakupić biustonosze 85 C sportowe, dostosowane do potrzeb aktywnych kobiet, które podejmują różnego rodzaju treningi w wielu dyscyplinach. Biustonosz sportowy 85 C podtrzymuje piersi stabilnie, sprawiając, że podczas ćwiczeń są na miejscu.

Warto wybrać biustonosz 85 C wykonany z miękkich dzianin, które są tak komfortowe, że praktycznie ich nie czuć pod ubraniem. Kształtują ładny dekolt, unoszą odpowiednio piersi. Można wybierać modele spośród takich rodzajów jak między innymi: push-up (optycznie powiększają biust), bezszwowe (bez śladów na ubraniu, nawet wykonanych z przezroczystej tkaniny), bardotki, z miękką gąbeczką, która zapobiega otarciom, pochłania wilgoć oraz nieprzyjemny zapach.

Biustonosze w rozmiarze 85 C są także często wybierane jako bielizna erotyczna na romantyczne wieczory z ukochanym. Zmysłowa koronka połączona z delikatną satyną to doskonały wybór.