Wczytuję dane...
Biustonosz 85B

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Biustonosz w rozmiarze 85 B należy do grupy tzw. wymiarów standardowych. To jeden z najczęściej spotykanych rozmiarów. Żeby dobrze dobrać dla siebie właściwy rodzaj trzeba rozpocząć od pobrania właściwego wymiaru. W tym celu należy zmierzyć dwa obwody - pod biustem oraz samego biustu w części, gdzie jest najszerszy. Pierwszy wymiar w przypadku biustonosza 85 B mieści się pomiędzy wartościami 83 a 87 centymetrów. Natomiast miseczka to różnica 20 - 22 cm, czyli obwód  biustu od 103 do 105 cm. Można również skorzystać z profesjonalnej pomocy brafitterki, która pomoże wybrać właściwy  do figury i kształtu biustu model.

Biustonosze 85 B występują w wielu różnorodnych modelach. Można wybierać wersje typu: push up, bardotka, bezszwowe, z fiszbinami lub bez tego wzmocnienia, na ramiączkach lub bez takiego elementu, miękki czy usztywniany, gładkie lub wzorzyste, z wstawką z siateczki, tiulu czy koronki, otwarte i wiele innych. Dostępne kolory to przede wszystkim klasyczna czerń i biel oraz cielisty. Jednakże również miłośniczki odważnych kolorów znajdą dla siebie odpowiedni odcień niemal każdej barwy.

Biustonosze 85 B mogą także występują także w wersji sportowej. Są polecane paniom, które kładą wysoki nacisk na aktywność fizyczną i uprawiają różne dyscypliny sportowe. W czasie treningu biust jest dobrze amortyzowany i utrzymany w pozycji, która jest komfortowa. Posiada także wzmocnione ramiona i część na plecach, co sprawia, że odciąża maksymalnie kręgosłup.

Biustonosz 85 B występuje również w wersji zmysłowej bielizny erotycznej oraz przeznaczonej dla kobiet karmiących (z dyskretną klapką, która ułatwia korzystanie z tego udogodnienia w każdych warunkach).

Warto pamiętać, że dobrze dobrany biustonosz 85 B powinien przylegać do ciała, ale też niezbyt ściśle. Specjaliści sugerują, że powinien mieścić się tam z powodzeniem palec. Zbyt luźny krój powoduje, że materiał się zawija a biust zamiast unosić - opada. Natomiast jeżeli biustonosz 85 B jest zbyt mały to piersi będą się "wylewać". Opięte nie wyglądają zbyt estetycznie, są spłaszczone a wyrzynające się szwy czy ramiączka sprawiają ból.