Wczytuję dane...
Biustonosz 80G

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Idealnie dobrany biustonosz, szczególnie w rozmiarze, gdzie jest znaczna dysproporcja pomiędzy obwodem pod biustem, a samym biustem (na przykład 80 G) to bardzo istotna kwestia. Bieliźniarka każdej kobiety powinna zawierać kilka modeli spośród biustonoszy 80 G dopasowanych do sylwetki oraz okoliczności jest gwarancją wygody oraz satysfakcjonującego wyglądu.

W celu zmierzenia rozmiaru, aby dobrać biustonosz 80 G można wybrać się do specjalistki. Brafitterka nie tylko dobierze właściwy rozmiar i model, ale także udzieli wielu cennych wskazówek dotyczących właściwych części garderoby (na przykład bluzek sukienek czy dodatków), które podkreślą zalety figury i zatuszują drobne mankamenty. Kobiety noszące biustonosze rozmiar 80 G mają w obwodzie pod biustem od 78 do 82 cm. Natomiast wielkość miseczki określa się pobierając wymiar obwodu biustu (w najszerszej części). Miseczka 80 G to wartość pomiędzy 104 a 106 cm. Można również określić wielkość miseczki za pomocą różnicy obwodów - 24 cm różnicy między obwodem pod biustem, a samym biustem jest właściwa dla biustonosza 80 G.

Biustonosz 80 G noszony codziennie powinien być bardzo wygodny. Nie może być zbyt luźny (odstaje od ciała, piersi nie układają się ładnie, opadają), ani też zbyt ciasny (spłaszcza biust, tworzy nieestetyczne fałdki oraz sprawia ból). Miseczka powinna obejmować całą pierś, unosić je lekko ku górze i do środka dekoltu. Ramiączka warto by były dość grube, by podtrzymać ciężar biustu i odciążyć kręgosłup. Nosząc biustonosz 80 G powinno odczuwać się komfort przez cały czas. Najlepszy biustonosz jest praktycznie niewyczuwalny i nie odznacza się pod ubraniem.

Biustonosz sportowy 80 G może być wykonany w stylu topu - grube ramiączka, mocne miseczki, często z wypełnieniem specjalną gąbeczką, która nie tylko zapobiega otarciom, ale także wchłania wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu ćwiczenia sprawiają więcej przyjemności.

Na specjalne okazje biustonosz 80 G powinien być wykonany z błyszczących, lejących tkanin - na przykład z satyny czy aksamitu. Może być z dodatkiem koronki czy kryształków Swarovskiego. Dostępne są bardotki, push-up, biustonosze bezszwowe, który miękko otulają piersi i nie odznaczają się nawet pod mocno obcisłymi strojami czy wykonanymi z przejrzystych tkanin.