Wczytuję dane...
Biustonosz 80F

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Coraz więcej Polek decyduje się zadbać o dobrze dobraną bieliznę. Z całą pewnością biustonosz, który będzie najlepiej kształtował biust, dobrze jest dobierać z profesjonalną pomocą. Szczególnie w wypadku pani o większym rozmiarze piersi, pomoc ta może wiele zmienić.  Dobierając np. BIUSTONOSZ 80F dobrze jest pamiętać o kilku trikach dopasowanej bielizny.

Obecnie na rynku mamy wiele krojów i producentów. Również BIUSTONOSZE 80F znajdziemy w wielu wersjach. Dlatego ważne jest, aby biustonosz każdorazowo zmierzyć przed zakupem, gdyż nie każdy krój może tak samo się układać mimo tego samego rozmiaru. Kiedy poznamy podstawowe zasady dobierania bielizny i nauczymy się rozpoznawać ten właściwy, zobaczymy że umiejętność ta wcale nie jest taka trudna. Aby tak było należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy.

Pierwsze o czym musimy pamiętać to obwód. Dobrze dopasowany obwód biustonosza to podstawa sukcesu. Jest to szczególnie ważne dlatego, że to właśnie obwód powinien być głównym podtrzymaniem biustu. Źle dobrany obwód, szczególnie w biustonoszu 80f, może mieć niekorzystny wpływ na kręgosłup czy odgniatanie się ramiączek. Co najważniejsze przy złym dobraniu obwodu piersi nie mają swojego właściwego kształtu.

Druga ważna rzecz, na którą należny zwrócić uwagę to ramiączka. Nie powinny one wbijać się w ramiona, a jednocześnie nie mogą z nich spadać. Większość biustonoszów ma ramiączka regulowane dlatego wystarczy je odpowiednio dopasować.

Kolejną istotną rzeczą przy wyborze odpowiedniego stanika są miseczki. Kiedy miseczka jest zbyt mała pierś z niej wypływa i tworzą się brzydkie wypukłości. Z kolei kiedy miseczka jest zbyt duża, będzie odstawać od piersi. Gdy biustonosz jest dobrany prawidłowo miseczka jest odpowiednia do kształtu piersi.

Ostatnią ważną sprawą, na którą dobrze jest zwrócić uwagę w staniku są fiszbiny. Powinny one ciasno obrysowywać piersi, tak aby zapewnić im dobre podparcie.

Jeśli będziemy stosować się do tych wskazówek, na pewno uda nam się dobrać odpowiedni rozmiar i model biustonosza.