Wczytuję dane...
Biustonosz 80E

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Biustonosz rozmiar 80 E powinien być dobrze do figury. Jak każdy rodzaj bielizny musi odpowiednio przylegać. Nie może być zbyt mocno uciskający, bo spłaszcza i zniekształca biust, dodatkowo zadając ból poprzez wybijające się szwy czy wykończenia. Nie może być również zbyt luźny, gdyż wówczas nie spełnia swojej podstawowej funkcji.

Biustonosz 80 E powinien przede wszystkim podtrzymywać i dobrze układać biust. Piersi odpowiednio wyprofilowane ładnie wyglądają i poprawiają samopoczucie kobiety. Użytkownika biustonoszy 80 E przez cały czas powinna czuć się wygodnie i komfortowo, jakby to była druga skóra.

Wybierając biustonosze 80 E należy pobrać odpowiednie wymiary. W tym celu trzeba zmierzyć dwa obwody - pod biustem oraz w najszerszym miejscu piersi. Pierwsza wartość powinna być między 78 a 82 centymetry, a druga od 100 do 102 centymetry (jest to bowiem wymiar dla miseczki E).

Panie noszące biustonosz w rozmiarze 80 E mogą wybierać spośród wielu różnych modeli. Ze względu na dość dużą miseczkę warto, by ramiączka były odpowiednio szerokie, co zapewni dobrą stabilizację. Ponadto pełne miseczki, które podniosą i ukształtują biust, wypełniając dekolt.

Polecane są na przykład biustonosze 80 E bezszwowe, co zapewnia wysoki poziom komfortu, z wkładkami zapobiegającymi otarciom, wchłaniającymi wilgoć i nieprzyjemne zapachy (polecane szczególnie w czasie letnich upałów czy w zimie, gdy trzeba ubierać się warstwowo "na cebulkę"), z wstawką (na co dzień i wieczorne wyjścia) czy satynowe, delikatnie i miękko układające się. Także sportowe staniki ze skrzyżowanymi i wzmocnionymi na plecach ramiączkami lub w typie bokserki są polecane dla aktywnych, uprawiających różne dyscypliny sportowe kobiet. Natomiast na wielkie wyjścia warto wybrać eleganckie, gładkie lub zdobione biustonosze 80 E wykończone koronką, kokardą czy wstawkami z materiałów. Wybór biustonoszy w rozmiarze 80 E jest bardzo duży zaś rodzaj zależy od indywidualnych oczekiwań użytkowniczki, okoliczności, jak również jej fantazji.