Wczytuję dane...
Biustonosz 75J

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Biustonosz jest atrybutem kobiecości. Ten ważny element bielizny bardzo ładnie akcentuje kobiece piękno. Wśród takiej bielizny można znaleźć modele typu push up, balkonetka czy bardotka.

Pierwszy wariant idealnie się spisuje w ramach podnoszenia biustu. Nadaje on mu ładny kształt i optycznie powiększa rozmiar piersi. Wersja druga idealnie sprawdza się przy dużych biustach, zakrywa ona nawet 3/4 piersi. W takim modelu mostek znajduje się dosyć wysoko, dlatego biustonosz będzie idealnie się prezentował przy bluzce z małym wycięciem. Bardotka natomiast odkrywa górną część piersi, dlatego nadaje się ona do sukienek posiadających stosunkowo głęboki dekolt.

Warto znać zasady, którymi trzeba się kierować przy doborze bielizny. Otóż, w celu odpowiedniego dobrania bielizny, trzeba poznać swój rozmiar. W pierwszym kroku mierzony jest obwód znajdujący się bezpośrednio pod samym biustem. Mierzy się go zwykłą miarką krawiecką, zawsze w postawie wyprostowanej. Na podstawie przykładu można stwierdzić, że jeśli obwód wyniesie od 73 do 77 centymetrów, to zaokrągla się go do liczby 75. Następnie po zmierzeniu obwodu pod biustem, trzeba zorientować się, jaką ma się miseczkę. Każdemu rozmiarowi przypisana jest inna litera. W celu zmierzenia, trzeba przyłożyć miarkę krawiecką do najszerszego miejsca w biuście. Musi ona iść równą, poziomą linią także poprzez plecy. Następnie, wynik trzeba dopasować do odpowiedniej miseczki. Na przykład kobieta posiadająca od 105 do 107 centymetrów w biuście, będzie miała miseczkę oznaczoną literą ,,J". Z wyżej wymienionego przykładu został obliczony biustonosz 75j. Analogicznie, każdy inny rozmiar można tak samo obliczyć. 

Biustonosze w rozmiarze 75j oferowane są w różnorodnych atrakcyjnych wersjach modelowych. Warto zauważyć, iż biustonosz 75j będzie dobrze wyglądał w wersji full-cup. W takim modelu mostek znajduje się dosyć wysoko, bardzo ładnie podkreśla on kształt dużych piersi. Biustonosze w rozmiarze 75j w wersji z pełnymi miseczkami są bardzo wygodne w codziennym noszeniu.