Wczytuję dane...
Biustonosz 75G

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Wszystkie kobiety wiedzą doskonale, że podstawą codziennego komfortu jest dobrze dobrana bielizna, a dokładniej - idealnie dopasowany biustonosz. Chociaż sprawa ta jest tak powszechna, bo przecież to problem każdej kobiety, niestety dla wielu nadal występują ogromne trudności. Słabo zaopatrzone sklepy stacjonarne (w większości) oraz niewykwalifikowane ekspedientki nie są zanadto pomocne. Na takie utrapienia narzekają nawet osoby ze standardowymi, najbardziej powszechnymi rozmiarami biustów, o tych z mniej przeciętnymi wymiarami nie wspominając.

Taki właśnie dosyć nieprzeciętny rozmiar to biustonosz 75G. Co widać na pierwszy rzut oka, jego miseczka jest zdecydowanie dużych rozmiarów, chociaż wciąż nie największych. Obwód jest za to stosunkowo niewielki. Prawdziwe trudności kobietom o takim właśnie rozmiarze biustu sprawia stosunek obwodu pod biustem do miseczki piersi.

Niestety zbyt często zdarza się, że sprzedawczynie lub same klientki wybierają staniki o zbyt dużym obwodzie, a za małej miseczce, a to niedopasowanie powoduje potem w użytkowaniu ogromny dyskomfort oraz brak wymaganej stabilności. Należy koniecznie pamiętać, aby zmierzyć swój obwód pod biustem i biust przed kolejnymi bieliźnianymi zakupami. Nie każdy jednak potrafi zrobić to w prawidłowy sposób, ale jest na to rada. Wtedy wystarczy odwiedzić najbliższą brafitterkę, czyli osobę specjalizującą się doborem właściwego biustonosza. Ona z pewnością poradzi sobie z każdym rozmiarem i doradzi. W sklepach stacjonarnych nie zawsze są wszystkie wymagane rozmiary, a biustonosze w rozmiarze 75G z pewnością należą do właśnie tych nietypowych, których często brakuje.

Wtedy z pomocą przychodzą sklepy internetowe. Istnieją tam wszystkie rozmiary i każda kobieta znajdzie swój idealny! Niepopularne rozmiary wcale nie oznaczają nikłego wyboru w modelach, kolorach i materiałach, a wręcz przeciwnie - wybór jest tak samo szeroki. Jak widać, nietypowy rozmiar nie oznacza tragedii i jest bardziej nagminnym problemem, niż się to wydaje.