Wczytuję dane...
Biustonosz 75D

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Każda z kobiet wie, jak ważny jest dobrze dobrany biustonosz. To nie tylko praktyczne podtrzymywanie piersi, ale również komfort oraz wygoda noszenia. Dla Pań noszących biustonosze w rozmiarze 75 D dobór odpowiedniego modelu nie stanowi wielkiego problemu. Dostępnych jest wiele rodzajów, które można dostosować do okoliczności, odpowiednio dobierając do bluzki, sukienki czy topu.

Jak dobrać odpowiedni biustonosz 75 D?

Przede wszystkim ważne jest, by biustonosz w rozmiarze 75 D był dobrze dobrany. Nie może być ani zbyt luźny, ani zbyt opinający. W jaki sposób sprawdzić czy powinnyśmy nosić biustonosz 75 D? Ważne są tu dwa wymiary - obwód pod biustem oraz obwód biustu (na wysokości sutków). Pierwsza wartość wynosząca 75 cm oznacza, że taki właśnie rozmiar powinnyśmy wybierać. Natomiast litera D sugeruje wielkość miseczki, której odpowiada wymiar mieszczący się w granicach od 93 do 95 cm.

Warto poświęcić czas na zebranie odpowiedniej miary. Wówczas biustonosz 75 D spełni najlepiej swoją rolę, to znaczy podtrzyma odpowiednio biust oraz pięknie go wymodeluje. Ponadto jeżeli biustonosz jest zbyt luźny powoduje "rozlewanie" się piersi, co wygląda nieestetycznie. Zaś zbyt małe miseczki sprawiają, że biust spłaszcza się i brzydko odkształca. Warto zmierzyć kilka biustonoszy w rozmiarze 75 D, aby wybrać najbardziej dopasowany dla siebie.

Modele biustonoszy 75 D w zależności od okazji

Spośród wielu modeli biustonoszy w rozmiarze 75 D można wybierać modele, które najlepiej dopasują się do sylwetki oraz stroju. Aktywne kobiety, które uprawiają sporty powinny dostosować biustonosz sportowy do rozmiaru piersi. Biustonosz 75 D w wersji sportowej może posiadać ramiączka szersze niż standardowe, codzienne modele, jest zwykle bardziej zabudowany i często wzmocniony powłoką wchłaniającą wilgoć oraz nieprzyjemny zapach.

Na co dzień panie noszące biustonosze 75 D powinny wybierać te wykonane z naturalnych, oddychających materiałów (np. bawełny). Taki stanik miękko układa się na biuście, a regulowane ramiączka pozwolą dopasować dokładniej rozmiar do kształtu piersi. Do strojów wieczorowych czy koktajlowych sukienek można wybierać spośród modeli biustonoszy w rozmiarze 75 D na bardzo cienkich, bez ramiączek lub z odpinanymi, łączone na wysokości łopatek, zapinane z przodu w stylu: bardotka, push-up, paddet (wypełniane miękką pianką) czy też bezszwowe.