Wczytuję dane...
Biustonosz 70K

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Biustonosz 70 K należy do kategorii ponadwymiarowej bielizny. Jest przeznaczony dla stosunkowo szczupłych kobiet, których obwód pod biustem (mierzony swobodnie, na wydechu) mieści się w granicach 68 - 72 centymetry. Natomiast obwód piersi (mierzony w najszerszym miejscu) to wartość od 102 do 104 centymetrów. Duża dysproporcja w tych wymiarów (34 - 38 cm) sprawia, że biustonosz w rozmiarze 70 K ma dużą miseczkę w porównaniu do swojej długości.

Bez wątpienia duży biust to atut kobiecy, jednak może być również problematyczny. Szczególnie u niskich i drobnych pań to duże obciążenie dla kręgosłupa. Pojawiają się bóle i różnego rodzaju skrzywienia kręgosłupa. Ulgę w tej sytuacji może przynosić dobrze dobrany biustonosz w rozmiarze 70 K. Jego głównym celem jest ładne modelowanie oraz stabilne podtrzymywanie obfitych kształtów. Duże miseczki utrzymywane przez szerokie ramiączka (z regulacją lub bez) odciążają kręgosłup i przynoszą ulgę. Często biustonosze w 70 K mają również wzmocnioną część na plecach - szersze pasy, dodatkowe wstawki. Szczególnie wersja dla kobiet aktywnych, które uprawiają różnego rodzaju dyscypliny sportowe, jest wzmocniona skrzyżowanymi na plecach szerokimi ramiączkami lub ma krój nawiązujący do topu typu bokserka.

Dobrze dobrane biustonosze 70 K do eleganckiej sukienki wizytowej powinny podkreślać kształt biustu. Bez względu na rodzaj dekoltu muszą zapewniać komfort i wygodę oraz stabilność piersi. Nic nie ma prawa "uciec" z odpowiedniego rodzaju bielizny. Na co dzień polecane są biustonosze 70 K z miękkiej bawełny czy innych dzianin, w typie sportowym, bezszwowe czy z fiszbinami, które formują odpowiednio kształt piersi i podtrzymują ładnie.

Także na romantyczne wieczory wiele firm bieliźniarskich oferuje seksowne biustonosze w rozmiarze 70 K. Mogą być wykonane z satyny wykończonej koronką lub innych materiałów w stonowanych czy odważnych kolorach. Biustonosz 70 K ma podkreślać atuty i sprawiać, że kobieta czuje się piękna w każdej okoliczności.