Wczytuję dane...
Biustonosz 70I

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Panie, które zostały obdarzone dużym biustem, przy wyborze biustonosza nie kierują się głównie kolorystyką oraz ozdobnym wzornictwem. Biustonosz 70i to specyficzny rodzaj bielizny, który musi spełniać wysokie wymagania użytkowniczek. Jak określić dokładny rozmiar biustonosza, aby mieć pewność, ze biustonosz 70i będzie leżał idealnie? Perfekcyjne dopasowanie bielizny, zwłaszcza w przypadku pań, noszących duży rozmiar miseczek, ma kolosalne znaczenie dla komfortu na co dzień. 

Potrzebna będzie miarka krawiecka, którą trzeba zmierzyć obwód pod biustem. Jeśli wartość mieści się w przedziale 68 do 72 cm, należy wybrać biustonosz 70. Rozmiar miseczki ustala się, mierząc obwód biustu w najszerszym miejscu, pamiętając aby miarka przebiegała przez plecy na tej samej wysokości. Dla obwodu pod biustem 70, biustonosze 70i będą odpowiednie, gdy obwód biustu będzie wynosił niemal 100 cm. 

Wytrzymały materiał, który znosi obciążenie, powinien w części miseczek być podzielony na trzy strefy, z której każda musi zostać wzmocniona poprzez praktyczne szwy. Biust musi mieścić się idealnie w miseczce, a opaska pod biustem nie może unosić biustonosza do góry lub przesuwać w przód. Opaska i mostek biustonosza muszą przylegać do ciała, nie uwierając oraz nie tworząc luki między skórą, a bielizną. Biustonosz 70i powinien być wyposażony w szerokie ramiączka, które znakomicie podtrzymają ciężar piersi. 

Czy biustonosze 70i muszą być tylko praktyczne? W zróżnicowanej ofercie bielizny damskiej znajdują się biustonosze o prostej stylistyce i przede wszystkim walorach praktycznych, które sprawią, że panie o szczupłej budowie ciała i pokaźnym biuście będą mogły komfortowo funkcjonować bez obciążenia kręgosłupa. Istnieją również modele biustonoszy 70i, które odpowiednie są na romantyczne chwile we dwoje. Zmysłowe koronki, modne zdobienia i fasony, urzekające romantyzmem sprawią, że biustonosz 70i będzie znakomicie eksponował kobiece walory sylwetki. Kobieta o sporych rozmiarów biuście może poczuć się zgrabnie i atrakcyjnie, nie rezygnując z piękna bielizny.