Wczytuję dane...
Biustonosz 70H

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Gustowny, wygodny biustonosz sprawia, że czujemy się atrakcyjne, nawet jeżeli bielizna jest schowana pod warstwami ubrań i przez cały, długi dzień podtrzymuje i unosi biust. Biustonosze w rozmiarze 70h to grupa produktów, które powinny sprostać szczególnym potrzebom Pań o drobnej budowie ciała oraz pokaźnym biuście.

Biustonosz 70h jest bielizną, dopasowaną dla kobiet, których obwód pod biustem mieści się w przedziale pomiędzy 68, a 73 cm. Jeśli chodzi o rozmiar miseczki biustonosza, należy zmierzyć biust w najszerszym miejscu miarką krawiecką, pamiętając, aby nie ściskać piersi oraz nie pozostawiać luzu pomiędzy biustem, a miarką. Jeżeli obwód biustu w najszerszym miejscu osiąga wartość blisko 30 cm większą (najczęściej 28 cm) od obwodu pod biustem, najprawdopodobniej należy dobrać miseczkę h. Miseczki w biustonoszach, przystosowanych dla pań o dużym biuście muszą być doskonale usztywnione, podtrzymując piersi od spodu oraz poprzez boczne wzmocnienia miseczek. Fiszbiny są bardzo przydatne.

U pań, które noszą biustonosze w rozmiarze 70h znakomicie sprawdza się krój biustonosza bardotki, który doskonale unosi biust, eksponując kobiece wdzięki. Piersi nie powinny wylewać się górą w takim fasonie bielizny. Zarówno miseczka, jak opaska podbiustowa powinny miękko przylegać do skóry, nie powodując dyskomfortu, spowodowanego uciskiem. Podobnie ze zbyt luźną bielizną. Biustonosz nie może być w zbyt dużym rozmiarze, co wpłynęłoby negatywnie na kształt piersi oraz postawę. Panie o szczupłej sylwetce i dużym biuście często wybierają biustonosze typu minimizer, które odpowiednie są zwłaszcza na co dzień oraz podczas aktywności. Odpowiednio zaprojektowany fason bielizny oraz przeszycia optycznie zmniejszają piersi.

W biustonoszu 70h bardzo ważne są dobrane materiały, które pozwalają trwale podtrzymywać biust, wpływając na zachowanie prawidłowej postawy ciała. Ogromne znaczenie mają ramiączka, które powinny wytrzymywać ciężar biustu, wpływając na komfort noszenia biustonosza przez cały dzień.