Wczytuję dane...
Biustonosz 65G

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Braffiting w salonie

Żyjemy w XXI wieku i zadziwiający jest fakt, że w dalszym ciągu większość kobiet ma źle dobrany biustonosz. Nieprawidłowo dobrany biustonosz nie tylko zniekształca nam kobiece kształty, ale przede wszystkim jest zagrożeniem dla zdrowia naszego kręgosłupa. Wychodząc na przeciw paniom, które nie potrafią same zadbać o to, by ich biust okalał dobrze dopasowany biustonosz, powstają nowoczesne salony z bielizną.

Nowoczesne salony posiadają wysokiej jakości asortyment. Oferują biustonosze we wszystkich rozmiarach, figi oraz piżamy. Największym atutem, który wyróżnia nowoczesny salon, jest profesjonalny braffiting. Jest to usługa, dzięki której każda klientka odwiedzająca salon, będzie miała prawidłowo dobrany biustonosz. Dla nowoczesnych salonów pracują najlepsze braffiterki, które doskonale znają się na technikach pomiaru kobiecego biustu. Dzięki tej umiejętności, znajdą odpowiedni biustonosz nawet dla bardzo dużego, wymagającego biustu.

Biustonosze dla świadomych kobiet

Jeżeli zaliczasz się do kobiet, które odkryły już świat braffitingu, możesz samodzielnie wybrać biustonosz w salonie. W porządnych salonach wszystkie rozmiary są przejrzyście uporządkowane. Jeżeli na przykład interesuje Cię biustonosz 65g, musisz podejść pod półkę z napisem G-J. Następnie wybierasz model oraz kolor, który najbardziej ci się podoba, po czym udajesz się do wygodnej przymierzalni. Jeżeli jesteś szczupłą posiadaczką dużego biustu, możesz być zadowolona, gdyż biustonosze w rozmiarze 65g występują w ofercie profesjonalnych salonów w bardzo wielu kolorach oraz modelach.

Czy miseczka jest równa wielkości piersi?

Odpowiedz na to pytanie brzmi - nie. Biustonosz 65g będzie znacznie mniejszy od biustonosza 80g. Miseczka jest niby taka sama, jednak trzeba zwrócić uwagę na rozmiar pod biustem, czyli cyfry pojawiające się przez literą miseczki. Kobiety noszące biustonosze w rozmiarze 65g będą szczuplejsze od Pań, których rozmiar to 80g. Dlaczego? Ponieważ mają znacznie większy obwód pod biustem. Dlatego tak ważny jest prawidłowy pomiar, bez którego dobranie odpowiedniego biustonosza, będzie niemożliwe.