Wczytuję dane...
Biustonosz 65A

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Prawidłowo dobrany biustonosz to nie tylko gwarancja komfortu użytkowania, ale również satysfakcja z ładnie podkreślonego i wyeksponowanego biustu. Niestety, dla wielu kobiet sfera ta nadal pozostaje tematem tabu i wiele z nich wstydzi się poprosić o pomoc profesjonalistkę. Co więcej, Panie przy zakupach nie kierują się rozmiarem, ale losowo wybranym modelem, który wygląda tak, jakby miał pasować idealnie do ich piersi. Dlatego też, wiele kobiet do dziś nie ma pojęcia, czy odpowiednie będą dla nich biustonosze w rozmiarze 65a czy może większe. Warto zatem skorzystać z pomocy specjalistek, które chętnie doradzą, jaki rozmiar oraz jaki model najlepiej dobrać lub dokonać odpowiednich pomiarów w domu, aby mieć pewność, że bielizna będzie idealna pod każdym względem.

Wiele kobiet często zastanawia się, jak właściwie powinny zmierzyć swoją klatkę piersiową, aby dopasować do niej odpowiedni rozmiar stanika. Okazuje się, że w tej kwestii najważniejszym elementem jest obwód pod biustem. Dlaczego? To właśnie w tym miejscu, dobrze dobrany biustonosz powinien podtrzymywać biust. Ważne jest zatem, aby dokonać pomiaru jak najdokładniej. Mierzymy zatem zwracając uwagę na to, aby miarka znajdowała się na tym samym poziomie z przodu i z tyłu oraz, aby zbytnio nie uciskała klatki piersiowej. Od uzyskanej liczby należy następnie odjąć 3 a wynik zaokrąglić w dół, do najbliższego rozmiaru. Jak wygląda to w praktyce? Jeśli obwód pod biustem wynosi 69, to po odjęciu 3 zostaje 66. Liczbę tę zaokrąglamy do 65, co oznacza, że w tym przypadku najbardziej odpowiedni będzie biustonosz 65a. Litera pojawiająca się w rozmiarze to nic innego jak rozmiar miseczki, który również możemy wyliczyć samodzielnie. Wystarczy dodatkowo zmierzyć obwód biustu a następnie odjąć od niego obwód pod biustem. Jeśli wynik wynosi więcej niż 8 ale mniej niż 13 to odpowiedni będzie biustonosz 65a. 

Jak widać powyżej, dobór odpowiedniego stanika może okazać się procesem niekoniecznie skomplikowanym. Co więcej, jest to idealna wersja dla tych pań, które nie są do końca przekonane do korzystania z porad profesjonalnych brafitterek. Dzięki tym wskazówkom, każda kobieta trafnie określi, czy powinna kupować biustonosze w rozmiarze 65a czy może rozmiary zdecydowanie większe lub mniejsze.