Wczytuję dane...
Biustonosz 110F

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Każda kobieta doskonale wie, jak ważny jest dobrze dopasowany biustonosz. Powinien miękko układać się na tej jednej z najbardziej delikatnych części ciała jakim jest biust, modelować i unosić tak, by jak najmniej obciążał kręgosłup a ponadto prezentować odpowiednio tą jakże ważną część ciała.

Szczególnie Panie noszące duże rozmiary, jak na przykład biustonosz 110 F, wiedzą, jakie znaczenie ma idealne dobranie stanika do sylwetki. Rozmiar 110 wyliczany jest na podstawie obwodu mierzonego pod biustem (na wydechu, dość luźno, bez uciskania miarką np. krawiecką). Wartość obwodu należy zaokrąglić w górę do wartości podzielnej przez 5 (w przypadku biustonosza 110 jest to 110 centymetrów). Zaś litera F określa rozmiar miseczki. Jej wartość mierzona jest w najszerszej części biustu (zwykle na wysokości sutków). W tym przypadku jest to od 134 do 136 centymetrów. Warto, by przed ostatecznym wybraniem ostatecznie jaki biustonosz 110 F będzie idealny do figury, dokładnie wymierzyć siebie oraz - jeśli jest taka możliwość - także przymierzyć kilka modeli stanika.

Ponieważ biust, na jaki pasują biustonosze w rozmiarze 110 F jest dość obfity, koniecznie ten element bielizny powinien być dość mocno zabudowany. Warto również by podtrzymujące ciężar ramiączka były dostatecznie szerokie i mocne. Mogą być skrzyżowane na plecach, co sprawia, że piersi unoszą się a ciężar rozkłada się bardziej równomiernie.

Poza tym biustonosz 110 F warto wybierać wykonane z miękkiej, delikatnej i dobrze dopasowującej się bawełny lub innych materiałów naturalnych. W tej sytuacji nie są potrzebne modele push up, które optycznie powiększają biust. Można jednak polecić biustonosz w rozmiarze 110 F ze specjalnymi wkładkami, które zapobiegają otarciom, wchłaniają wilgoć czy też nieprzyjemny zapach.

Panie, które prowadzą aktywny tryb życia lub uprawiają różne dyscypliny sportu powinny wybierać biustonosze w rozmiarze 110 F o sportowym charakterze, z wzmocnionymi ramiączkami. Dzięki temu zwiększona jest pewność, że biust podczas uprawiania ćwiczeń będzie trzymał się na miejscu, a kręgosłup zostanie odciążony.