Wczytuję dane...
Biustonosz 100F

Pokaż dostępne biustonosze w tym rozmiarze

Dobór odpowiedniego biustonosza w rozmiarze plus size może stanowić nie lada wyzwanie. Jest jednak niezwykle ważny, ponieważ potrafi idealnie wyszczuplić sylwetkę oraz podkreślić piękno pełnych kształtów. Jednak wiele znanych sklepów czy sieciówek posiada bardzo wąski wybór rozmiarów i często trudno jest dostać odpowiedni, szczególnie bardzo mały albo duży rozmiar. Nie powinno nas to zniechęcać, ponieważ każdy zasługuje na dobrze dobrane elementy bielizny lub odzieży. Istnieją piękne biustonosze w rozmiarze 100f i większym, które dodadzą nam seksapilu i sprawią, że będziemy czuć się atrakcyjne. Jak więc wybrać odpowiedni rozmiaru w modelach plus size?

Wybór odpowiedniego rozmiaru

Aby dopasować biustonosz, musimy zaopatrzyć się w miarkę krawiecką. Nie powinnyśmy nosić modeli zbyt luźnych, ponieważ nie zapewniają nam odpowiedniego podtrzymania. Jeżeli potrzebujemy biustonosz 100f, a nie ma go w ofercie nie kupujmy rozmiaru 95 czy 110. Zazwyczaj osoby o większym obwodzie pod biustem posiadają cięższy biust, więc muszą zadbać o dobrą podporę.

Od czego zacząć? Najpierw musimy zmierzyć obwód pod biustem. Czasami może nam być ciasno i czujemy się niekomfortowo, ponieważ mamy zbyt małą miseczkę, a pas pod biustem może być nawet za duży. Gdy dokonujemy pomiaru, aby rozmiar był rzeczywisty musimy trochę z cisnąć miarę do mierzenia, nie powinnyśmy jednak czuć bólu. Pas pod biustem powinien być na tyle ciasny aby przód biustonosza nie podnosił się do góry. Być może wybieramy luźne biustonosze, ponieważ boimy się wałeczków na plecach, które tworzą się, gdy nosimy dosyć ciasny pas. Musimy jednak pamiętać, że zła pozycja naszych piersi wygląda gorzej niż wałeczki na plecach. Gdy zadbamy aby piersi były uniesione, będziemy wyglądać dużo szczuplej i nikt nie będzie zwracał uwagę na wałeczki na plecach. Istotną kwestią jest też wybór odpowiedniego modelu biustonosza. Powinien spełniać swoją najważniejszą funkcję, czyli zapewniać odpowiednie podtrzymanie, warto więc wybierać modele z pełnymi miseczkami oraz usztywniane.