Bielizna Shepa

Shepa to polska firma o niemal 30 - letniej historii działania, w zakresie produkcji strojów kąpielowych. Ciągłe doskonalenie oferty, technologii produkcji i materiałów, to cechy wyróżniające tą renomowaną firmę. Marka zyskała dużą popularność już u początku swojej działalności, co zaowocowało dynamicznym rozwojem. Obecnie, firma Shepa jest jednym z najbardziej cenionych producentów w tej branży. Stroje kąpielowe Shepa - nowoczesne rozwiązania

Czytaj dalej...

Stroje kąpielowe, pływackie i plażowe oraz męskie kąpielówki i odzież sportowa to podstawowy asortyment marki Shepa. Do ich produkcji, firma wykorzystuje starannie wyselekcjonowane dzianiny włoskich producentów. Stroje kąpielowe tej firmy, są idealnie dostosowane do kształtu sylwetki, aby umożliwić aktywny odpoczynek, trening czy zabawę. Sportowa jakość, połączona jest tu z modnym designem. Dzięki temu, komfort i funkcjonalność są możliwe przy zachowaniu wspaniałej prezencji nad wybrzeżem, na basenie czy w parku rozrywki. Dostępne są stroje jednoczęściowe, dwuczęściowe, a także stroje stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży. Wybór rozmiarów, również jest niezwykle szeroki.  Znaleźć można także odzież funkcyjną do sportów fitness oraz tańca - w tej świetnie skrojonej odzieży, każda kobieta poczuje się komfortowo i atrakcyjnie. W ofercie dla mężczyzn, Panowie znajdą kąpielówki, szorty i spodenki sportowe zaprojektowane tak, aby umożliwić pełen komfort nawet podczas trudnych ćwiczeń. Z kolei, stroje kąpielowe dla dzieci tej firmy, charakteryzują się doborem materiałów bardzo elastycznych i szybko schnących. Oprócz tego, marka swoją ofertę stale wzbogaca o drobiazgowo wyselekcjonowane produkty innych renomowanych firm, takich jak: Aquarapid czy Madora.

 

Produkty marki Shepa, to funkcjonalne i estetyczne stroje kąpielowe, pływackie i sportowe. Każda osoba, spędzająca aktywnie czas nad wodą, powinna zapoznać się z ofertą tej marki. Połączenie świetnej jakości i atrakcyjnego designu, to idealne rozwiązanie. Dzięki takim firmom, odzież sportowa zyskuje nową odsłonę. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Shepa 047

94,48 PLN