Wczytuję dane...

Bielizna Rossli

Marka Rossli, to producent jakościowej bielizny nocnej i dziennej dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Choć na rynku polskim firma pojawiła się stosunkowo niedawno, doświadczenie i wiedza producentów są widoczne w każdym produkcie. To głównie bawełniane piżamy, o modnych wzorach i fasonach. Dostępna jest również bielizna basic i wysublimowana bielizna damska.

Czytaj dalej...

 

Rossli - trwałość, komfort i ciekawe wzory

Firmę Rossli, wyróżnia przede wszystkim użycie materiałów odpornych na częste pranie. Materiały nie kurczą się, nie deformują, nie rozciągają! Przy tym, wykonane są z czystej bawełny lub bawełny z niewielkim dodatkiem elastanu. Na ich trwałość, wpływa przede wszystkim gęsty splot nici. Dodatkowo, producent stosuje wyłącznie wyselekcjonowaną, wysoko gatunkową bawełnę indyjską, o odpowiednio długich włóknach. Dzięki temu, możliwe jest użycie naturalnych tkanin i jednoczesne zachowanie pierwotnych właściwości produktu przez długi czas. Jakościowa bawełna, to najlepszy materiał do produkcji odzieży nocnej, która powinna wyróżniać się wysoką przepuszczalnością powietrza i chłonnością wilgoci. 

Wzornictwo piżam i koszuli nocnych Rossli, zachwyci wszystkie miłośniczki i miłośników mody. Niezwykła różnorodność fasonów i designu, umożliwia dowolny wybór okryć nocnych, w zależności od stylu, wieku i potrzeb. Dostępne są dwuczęściowe piżamy, koszule nocne, piżamy rozpinane lub wkładane przez głowę. Firma oferuje także bieliznę bawełnianą o gładkim deseniu oraz ekskluzywną bieliznę damską. W każdym produkcie, widoczna jest dopracowana precyzja. Wszystko to, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji bielizny nocnej, dla firm Europy Zachodniej. Obecnie, producent udostępnia własne projekty i trzeba przyznać, że są one niezwykle jakościowe!


Jeśli poszukujesz piżam lub bielizny o wysokim stopniu trwałości, jakościowej i komfortowej - zainteresuje Cię oferta marki Rossli. To produkty niezwykle naturalne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe i odporne na zniekształcenia. W ofercie znajdziesz, bieliznę na noc i na dzień o różnych fasonach i wzorach. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów