Wczytuję dane...

Bielizna Mitex

Firma Mitex, to zdecydowanie producent bielizny korygującej, z górnej półki. Przede wszystkim, producent ten jest pionierem rozwiązań korygujących w Polsce! Dopracowane pod każdym względem modele bielizny, idealnie rzeźbią sylwetkę. Właściwości praktyczne, projektanci uzupełnili o niezwykle ekskluzywne detale i wzory. Korygujący pas z koronkami, efektem błysku, klasycznymi zdobieniami? Nic prostszego - eleganckie, koronkowe modele bielizny wyszczuplającej znajdziesz w Mitex.

Czytaj dalej...

 

Mitex - bielizna korygująca w dobrym stylu 

Oferta Mitex to bogaty wybór bielizny modelującej, a także bielizny dla mam karmiących i kobiet w ciąży. Firma, łączy funkcjonalność produktów z wyrafinowaniem. Bielizna na wieczór, która jednocześnie skoryguje niedoskonałości, to marzenie niejednej kobiety. Taka bielizna, dobrze spełni swoją rolę zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Dodatkowo, różnorodność fasonów, umożliwia dopasowanie bielizny do fasonu kreacji! 
Ponadto, mnogość kolekcji, ich zróżnicowanie pod względem przeznaczenia i stylu, doskonale spełnia potrzeby każdej kobiety. Jakie propozycje znajdziemy w ofercie tej marki? Między innymi, kolekcję WILD MOVE z pasami wyszczuplającymi, udekorowanymi wzorami dzikich zwierząt. Z kolei LASER CUT to projekty minimalistyczne i dyskretne. W kolekcjach GLOSSY ME oraz DAY'N'NIGHT, znajdziemy modele ekskluzywne, bogato zdobione. Kategoria dla mam to: SWEET MAMA BY MITEX, nawiązująca do stylistyki pop art. To również MAMA BASIC, gdzie odnaleźć można klasyczną bieliznę, dla Pań po porodzie i w ciąży. Dostępne są także, modele klasyczne, minimalistyczne i przede wszystkim - komfortowe. Jakich tkanin używa producent? To sprawdzone wyroby francuskie, włoskie, niemieckie lub hiszpańskie. 


Szeroka, nastawiona na realizację oczekiwań klientek oferta, umożliwia dobór idealnej bielizny korygującej. Dzięki rozwiązaniom Mitex, nie ma potrzeby wyboru pomiędzy elegancją i atrakcyjnością, a swobodą i korekcją niedoskonałości. Każda kobieta, niezależnie od rozmiaru i potrzeb oraz stylu czy okazji, odnajdzie w tej ofercie bieliznę dla siebie. Marce Mitex, zaufało już wiele zadowolonych klientek w Polsce, jak też poza jej granicami. 

Produkty

Biustonosze Mitex

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Mitex Ela

32,44 PLN

Mitex Iga

33,92 PLN

Mitex Ila

35,23 PLN

Mitex Ala

31,51 PLN

Mitex Ama

52,85 PLN

Mitex Ola

36,16 PLN