Wczytuję dane...

Bielizna Lorin

Lorin to jeden z czołowych producentów bielizny i strojów kąpielowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci, na rynku polskim. Firma, działalność rozpoczęła w roku 1991 i obecnie, posiada już duże grono zadowolonych klientek i klientów. Produkty dla kobiet tej marki, charakteryzują się niebanalną estetyką. Ponadto, producent oferuje szeroki wybór niezwykle zmysłowej bielizny erotycznej. 


Lorin - szeroki wachlarz produktów dla kobiet

Czytaj dalej...

Choć oferta marki Lorin, skierowana jest także dla mężczyzn i dzieci, producent z szczególną uwagą traktuje klientki. Stroje kąpielowe tego producenta, projektowane są w oparciu o najnowsze trendy mody damskiej, z uwzględnieniem zwłaszcza propozycji bogato zdobionych. Zdobienia, to nie tylko wzory i desenie, ale także piękne marszczenia, falbany i odpowiednie zestawienie tkanin. Wśród propozycji, znaleźć można klasyczne dwuczęściowe bikini, stroje jednoczęściowe, kostiumy urozmaicone modnymi paskami, jak również modele plus size. Dostępne są także wszelkie plażowe akcesoria i odzież - sukienki, parea i praktyczne getry. Również wzornictwo Lorin jest niezwykle bogate! To wzory kwiatowe, gładkie i proste desenie, wzornictwo marynarskie i egzotyczne motywy. Dzięki takim kostiumom, każda kobieta poczuje się atrakcyjnie. Wyróżnić można także, modele kostiumów kąpielowych Loren, przeznaczonych dla osób spędzających aktywnie czas na basenie. Kolekcja ta, obfituje w gładkie desenie, klasyczne kolory i modne dekoracje, w formie napisów lub nowoczesnej grafiki. 

Marka Lorin słynie także z bielizny zmysłowej, którą projektanci dostosowują do oczekiwań nawet najbardziej wyrafinowanych kobiet. Dominuje klasyczna czerń, haftki, troczki, koronka i przejrzyste tkaniny. Ten producent, materiały sprowadza z Włoch, Francji oraz Hiszpanii. 


Wszystkim paniom, poszukującym rozwiązań kobiecych, zmysłowych i modnych, można polecić markę Lorin. To doświadczony producent i kreatywni projektanci, którzy co roku dostosowują ofertę do nowych trendów i oczekiwań klientek. Oferta kostiumów kąpielowych tej marki, jest niezwykle różnorodna i przypadnie do gustu, każdej kobiecie. To także oferta dla całej rodziny - propozycje idealne odnajdą również mężczyźni i dzieci. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów