Wczytuję dane...

Bielizna Krisline

Kris Line to polski producent bielizny damskiej, o wysokiej renomie. Firma ceniona jest zarówno w Polsce, jak i poza granicami, ze względu na staranne zdobienia, profesjonalizm, innowacyjne nastawienie. Oferta dostosowana jest do różnych grup wiekowych oraz różnorodnych zapotrzebowań. Jakich materiałów używa producent? To wysoko gatunkowo tiule, koronki i inne luksusowe tkaniny. 

Czytaj dalej...

 

Kris Line - kobiece zdobienia i pełen komfort

Producent dba o wygodę i zadowolenie klientek, dlatego oprócz pięknych zdobień, stosuje dostosowane do kształtu ciała rozwiązania. W każdym calu wyrobów Kris Line, widać pełen profesjonalizm. Firma bierze udział, w programie unijnym, dotyczącym innowacji i dynamicznego rozwoju. W związku z tym, proponowane są nowe rozwiązania, zapewniające kobietom maksymalny komfort. Do biustonoszy o dużych miseczkach, a jednocześnie wąskim obwodzie, użyto szerokich ramiączek. To duże ułatwienie, ponieważ takie ramiączka nie powodują dyskomfortu. Dodatkowo, dostępne są modele usztywniane, miękkie, półusztywniane oraz modelujące push - up. W ofercie, znaleźć można także bieliznę korygującą, modelujące body i gorsety, bieliznę seksowną, akcesoria do artykułów pończoszniczych. 

Działalność firmy, doskonale wpisuje się w zmienne nowoczesne trendy. Co roku, powstają nowe projekty wzorów, fasonów i wykończeń. W firmie Kris Line powstają przede wszystkim produkty niezwykle subtelne, wyrafinowane i kobiece. Nosząc tę bieliznę, każda kobieta poczuje się atrakcyjnie. Dopasowane fasony podkreślają atuty sylwetki, a ukrywają jej niedoskonałości. Przepiękne materiały, koronki i detale, dodają klasy każdej wieczornej stylizacji. Bogata kolorystyka, dodatkowo ułatwia wybór idealnej bielizny, dopasowanej do ulubionej stylistyki. 

W roku 2017, firma Kris Line celebrowała 25 lecie działalności. To niesamowite, jak mała szwalnia, przeistoczyła się w prężną firmę, korzystającą z najnowszych maszyn! Dziś, firma zaopatruje się w materiały hiszpańskie i włoskie. Pracownicy są profesjonalnie przeszkoleni, a produkcja ciągle się rozwija. W ostatnich latach, producent został szczególnie doceniony i wyróżniony nagrodami: Certyfikat Polish Product 2011 czy Jakość Roku 2015/2016.

Produkty

Biustonosze Krisline

Sortuj według:
Wyświetl po produktów