Bielizna Kostar

Marka Kostar to producent bielizny damskiej, kilkukrotnie wyróżniany certyfikatami: Najlepsza Polska Jakość, Euro Certyfikat 2007 oraz Certyfikat Przyjazny dla Człowieka.

Bielizna Kostar produkowana jest z użyciem nowoczesnych technologii oraz skrupulatnej pracy ręcznej. Dodatkowo, produkty marki wyróżnia bardzo bogate, unikalne, niezwykle kobiece wzornictwo - zgodne z najnowszymi trendami oraz ponadczasowe!Bielizna damska Kostar - kobieca i komfortowa

Czytaj dalej...

Bieliznę Kostar wyróżnia wzornictwo i zdobienia niezwykle kobiece oraz wielość kolekcji. Dostępne są między innymi produkty skierowane do mam i kobiet w ciąży. To kolekcja Mamma Mia - praktyczne rozwiązania dla kobiet karmiących, bez rezygnacji z pięknego designu! To także bielizna modelująca, bielizna na romantyczne wieczory, bielizna ślubna, proste modele basic oraz ekskluzywne opcje. Najbardziej wyrafinowane modele, odnaleźć można w ramach kolekcji Magnifique. Firma Kostar, do produkcji ekskluzywnej bielizny wykorzystuje sprawdzone francuskie, włoskie i niemieckie tkaniny - bawełnę i mikrofibrę. W ramach kolekcji wieczorowych dostępne są modele bogato zdobione koronkami i haftkami. 

W ofercie firmy, każda kobieta, niezależnie od rozmiaru, odnajdzie zestaw bielizny idealnie dopasowany. Ponadto, dostępne są różnorodne opcje: biustonosze push-up, miękkie, z usztywnianych materiałów, gorsety i body. Oprócz bielizny, firma oferuje także piżamy, akcesoria do wyrobów pończoszniczych oraz stroje kąpielowe. Z pewnością firma Kostar kieruje się przede wszystkim dobrem i zadowoleniem klientek. Każda kobieta, znajdzie wśród propozycji Kostar, ulubioną bieliznę nocną i dzienną, na różne okazje! 


Jeśli poszukujesz idealne dopasowanej bielizny, wyróżnianej certyfikatami jakości, zdobionej w sposób unikalny - znajdziesz ją w ofercie Kostar. Niezależnie od tego, na jakim etapie obecnie się znajdujesz i z jakiej okazji kupujesz bieliznę, propozycje Kostar Cię zachwycą. To zdecydowanie produkty niezmiernie kobiece, wyrafinowane i dostosowane do różnorodnych potrzeb każdej z nas.

Produkty

Biustonosze Kostar

Sortuj według:
Wyświetl po produktów